Chceme.

22. února 2012 v 22:36 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
Miluju zvuk padajících mincí. Ranní spěch na chodbě ve škole, jak je u automatu na kafe prázdno a vedle něj nová zrůdnost, automat se žrádlem. A jak samoobslužná pokladna v Tescu vrací mince po jednom, tohle bych mohla poslouchat pořád. Někdy si přeju, aby tam měl jen koruny a vracel mi je třeba půl hodiny. Dobře, to ne, rozflákala bych všechno nedočkavostí. Tak či tak, mám ráda ten zvuk automatů. A ten náš školní, vždycky se o to kafe opařím.

Dnes jsem tam byla.

Je pravda, že po dvou měsících stabilního nicnedělání jsem musela začít chodit do školy aspoň na pár hodin týdně. Nijak mě to neštve, ale taky netěší. Není tam nic na koukání a k tomu bude spousta lidí na konci roku odcházet. Ne, vážně mi chybět nebudou. A na školní fotce aspoň bude víc místa.
Jo a taky jsem se díky reklamě dozvěděla, že ve slově "suprise" mi chybí R. Správně je surprise. To mě ta angličtina chce jednou sežrat, nebo co?
Někdo zjevně nemůže pochopit, že jsem úžasná. Dělá to absence těžkých bot, anebo se tak můžeme tvářit. Když já si je nemůžu ani zavázat. Dokonce se ta fotka ani jednomu z mých Tajných-netajných ctitelů nelíbila. Dnes už je oficiálně jeden ctitel za mnou, začal totiž chodit s tou, kterou jsem od něj čekala asi nejmíň. Nevadí mi to, jen... Mě to překvapilo a dobře. Cítím se odkopnutě. Ale to už asi má být účel. Tím chci říct, že mu to přeju, což nic nemění na tom, že falešný štěstí nebude fungovat věčně.

Potřebuju se cítit milovaně, hrozně moc. Měla bych vyrazit mezi lidi. Ačkoliv se nesoustředím často na budoucnost, teda... Jo, mám svoje sny a cíle, jen neočekávám, že by se něco splnilo. Strašně teď lpím na tom, jak vztahy s lidmi, které mám teď ráda, pokročí za deset, dvacet let. Jestli budeme při kafíčku na předměstí pomlouvat ostatní sousedky s mými duhovými kamarády, jestlipak budu třeba knihovnice, nebo budu mět pět děcek, manžela kriminálníka a život v tahu od dvaceti. Strašně mě to ničí. Rozpadá se to teď, co bude pak? Zkáza maloměsta? Asi jo, pokud bude budoucí vláda tvořená z mých vrstevníků.

Myslet na budoucnost a vzpomenout si na politiku. Party hard in my head.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fredy Kruger Fredy Kruger | 23. února 2012 v 21:48 | Reagovat

" Hle !  vidím automat se žrádlem !
... skoncuji nyní  se  hladem " !

Vtom strážníka zezadu  drsný chmat !
... " Vykrást chtěl platební automat " !

Muž řve  : .... " Já chtěl chleba se sádlem " !

2 Babe Babe | Web | 23. února 2012 v 22:26 | Reagovat

huráááá!!! budiž blog!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama