Eat Pray Love

24. února 2012 v 21:39 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
V for Vendetta je naprosto dokonalý a pravdivý film, jeden z mých nejoblíbenějších. Jenomže proč znát pravdu, když můžeme znát lež, žejo.

Vrámci špatnosti se mám velmi dobře. Až do včerejška jsem byla ostatečně izolovaná od společnosti, takže sice se zadrhávám v řeči, koktám a divně se směju, ale taky nikoho neseru, tudíž přežívám, ačkoliv s akutním pocitem nemilovanosti. I to přijde. Ne, Lil, nepřejde. Dnešní den probíhal ve stylu "Neberu kokain, seru na vás a potřebuju olajkovat spoustu fotek".

Když si připadám zbytečná teď, zajímalo by mě, co přijde v důchodu.


Na množství přátel bych si neměla stěžovat, mám jich dost. Tedy na Facebooku ne, to se ví, nepřidávám si cizí. Můžou mi leda tak políbit prdel. Ačkoliv začínám uvažovat, že si přidám každýho na potkání, abych mohla sdílet svoje sadomasochistický myšlenky s celým světem. A na ulici je budu zdravit a oni mě ne. Tak jim udělám scénu a vypíčuju je.
Fascinuje mě, jak lidi s opravdovými problémy mlčí, zatímco ti s bezstarostným životem si stále na něco stěžují. Nadruhou stranu pro to mám pochopení a kdybych proplouvala životem jako oni (což ještě relativně proplouvám), dělala bych to samé. Přeci jen sdílet trable, za které se není důvod stydět, je něco jiného, než odhalovat hrůzy z nitra.
On měl pravdu, když mi vyvracel, že jsem extrovert. Fakt, že jsem sdílná a společenská neznamená, že mi oni vidí do duše (a já nevidím do té jejich), vlastně se před robotama nima chovám mlčenlivě. Je to pěkná vlastnost. Poněkud zvláštní je však skutečnost, že trávím až nezdravě vysoké množství času s lidmi, které nenávidím. Poslala bych je k šípku, kdybych byla zlá a to já nejsem, řekla bych si, kdybych nebyla plná nenávisti. Ke vlastnímu neštěstí nerozeznávám žádné city k drtivě většině ostatních, kromě strachu a vzteku.

Což ze mě automaticky nedělá špatného člověka.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Babe Babe | Web | 25. února 2012 v 10:04 | Reagovat

já bych k šípku šlo, ale nějak extra ještě nerostou

2 N. N. | Web | 25. února 2012 v 15:01 | Reagovat

presne nad tým som sa zamýšlala ja, že čo to bude v dôchodku ked teraz sa cítim sama a na nič. a to s tými problémami je veľká pravda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama