Představování představ.

26. února 2012 v 22:39 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed

Realita je vždycky někde uprostřed.

Asi tak, jako když sahám přes sáček na syrový maso. Zní to úchylně, ale vždycky mě to nějak bavilo, je to příjemný. Vlastně jsem vždycky měla za to, že všichni milujou sahání na syrový maso skrze sáček. Pravda je však krutá.


Dnes jsem pro změnu s kočkou na klíně koukala na Avatar. Co si budeme vykládat, jsem bulík (to se mi dřív u filmů nestávalo), což mě nijak neštve (a to se mi už vůbec nestávalo) především, když se rozbrečím klidně i z toho, že mám přesolenou polívku ve škole. K bulíkování se ještě vrátím. Vážně nemám v plánu hrát si na ímou-pozéra, jen se snadno dojmu. Je to krásná vlastnost, plakat štěstím je šíleně intenzivní emoce. Bohužel není tak častá, jako pláč z alergie, nebo tak něco.
No a zítra mě čeká velice perný den, protože

Budu vstávat už v sedm ráno.

Naposledy jsem takhle brzo vstávala v nemocnici před dvěma měsíci, kdy mě nenechávaly spát teplý sestřičky. Což neměly dělat, hned jak jsem viděla hnusný bílý zdi okolo, rozbulila jsem se jak malej harant a čekala, až bude jedna odpoledne a přijde za mnou máma. Tedy jen první tři dny, pak už jsem si na to tak nějak zvykla, i na to jejich naprosto nechutný jídlo - ačkoliv první dny mi celkem jelo - kvůli kterýmu jsem doteď skoro-vegetariánka. (Tedy, dnes jsem po několika týdnech pozřela poprvé nějaký maso, naposledy jsem snědla trošku krůty, abych neurazila mamku a dnes masový koule.) A na styl "Vstávat na devět, abych stihla ranní repete pořadu Prostřeno" se zvyká velice rychle.

A zítra tam všechny uvidím a dost možná budu mít strach. Jestli budu chtít.

Ba ne, už se nemám čeho bát. Teď už ne, snad jen abych neprobudila spokojeně chrupkající kočku na mém rameni.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 cute-dagger cute-dagger | Web | 8. července 2012 v 4:19 | Reagovat

Sahat na syrové maso, to mně bavilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama