Přísloví praví "Chytrému napověz, hloupého trkni." Jenomže ty bys na následky utrkání asi chcípl, než by ti vůbec něco došlo.

28. února 2012 v 19:57 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
Na úvod takový vzkaz, který se týká jednoho jediného člověka. Vzhledem k tomu, že jsi, vole, zjistil, kde teď sídlím, bude kvůli tobě článek mít tempo chcípajícího pudla. Jistě jsi spokojen se svou stalkovací prací a táhni do záchodu.

Když ho miluješ, není co řešit.

Už jsem skoro zapomněla na ty pocity, které se odehrávají krátce po tom, co budík přeruší má snění. Kdyby mě radši budila kočka, umí tak jemně vytáhnout všechny věci z poliček během pár vteřin a vytrhnout mě ze sna okamžitě, zvuk budíku do něj nejprve vleze, potom ho celej posere a pak vás ještě, jako vrchol drzosti, vážně probudí. Vracím se pomalu do normálu a mně, mýmu tělu, ani komukoliv jinýmu se to nelíbí.

Vlastně jsem si docela jistá, že Bůh chtěl rána zakázat. A pondělky, aby se zavděčil Garfieldovi. Až si s ním někdy promluvím, určitě mu to navrhnu. A večerní školu.

Odehrává se to zhruba tak paradoxně, jako kdyby někdo řekl, ať cikáni chcípnou v plynu a nemyslel to vážně.


Hovořím o tom, jak se chovám k ostatním a jak to cítím k ostatním. Chovám se k nim naprosto blbě a je mi z nich blbě. Naprosto zoufale jim to potřebuju říct a až se tak stane, nebude pro mě už skoro nikde místo. Zní to strašně kýčovitě a ohraně, protože přeci každej každýho nenávidí a nedokáže mu to říct a kdesi cosi. Ale asi jsem dospěla natolik, abych se naučila držet hubu - to jsem dřív neuměla - a celkem mi to chybí. Hej, ty, nesebevědomá puťko z minulosti, vyser se na všechny a žij si svůj život. Oni si ho taky žijou. A ty k nim zjevně nepatříš.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ilma Ilma | E-mail | Web | 29. února 2012 v 17:38 | Reagovat

Odehrává se to zhruba tak paradoxně, jako kdyby někdo řekl, ať cikáni chcípnou v plynu a nemyslel to vážně. (Tohle se mi líbí.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama