Boot to Boot

11. března 2012 v 21:05 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
"Jdi se vycpat, světě!" Zvolala náhle Lily Infinity.

A svět se šel vycpat.

Na odlehčení a taky, protože mě nenapadá žádný tématický obrázek.

Lidi jsou pravděpodobně přesvědčeni, že zákonnitě každý musí cítit to, co oni. No jasně, empatický lidi jsou totiž naprosto všude a se svými šíleně děsně moc telepatickými schopnostmi rozumí každé kravině, kterou si mnozí myslí, že někdy řekli, ale neřekli a ještě po nás chcou, abychom je pochopili. Proč prostě nemůžou říkat věci narovinu? Copak jsem děda vševěda, nebo tak vypadám? Vlasy jsem si nezačala barvit, protože mi šedivěly! A nejpodivuhodnější na tom všem je, že ostatní těm náznakům a neřečeným myšlenkám rozumí. Máma mě donosila, takže tenhle čuch na narážky a podobný kraviny bych teoreticky taky měla vlastnit. Ale zjevně i siamský trojčata strostlá hlavou, z niž prostřední je mrtvé, mají větší cit pro zavětření pitomých narážek, než já. Bůh má smysl! Pro humor.


Od úvodu do takového článku jsou jistě mnozí plni očekávání, o jaké narážce či náznaku mluvím, kdo mi naznačoval, že budu příští královna planety, internetu a rozpustnýho kafe, zda-li mi Bětka z Bakinghemu nabídla zelenýho osla, ba dokonce nemám-li úpal uprostřed ledna. (Jestli není leden, tak si ho představte. Všude je bílo, zima, nuda a rozpustný kafe došlo. Úplně jako z pohlednice od pupkáčů, beze smyslu.) Ale já vlastně nevím, jestli to patří k nějakýmu konkrétnímu příkladu. Zkrátka jsem ten z řady nechápajících, a vůbec celkově nelidských, nepochopených, rozpuštěných od kávy a antiromantických. A uznejte sami, tvor, který je nechápající, rozpuštěný a především neempatický, to má vždy nejtěžší, nezajímá se totiž o ničí narozeniny, názory a ani potřeby, vlastně se nestará ani o svoje narozeniny, názory a pořeby, jen pokud souvisí s kávou, Dexterem a kuchyňskými flašinety. V podstatě to mám na tomto světě už spočítaný, od pátku začnu chodit do školy. A jak jinak to oslavit, než meruňkovým kompotem?

Aby moje dnešní myšlenkové pochody zachytily dostatečnou nevyrovnanost, naučila jsem se i Morseovku. Zkuste to přečíst! Na internetu existují překladače.
-.- -.. --- .-. --- --.. .-.. ..- ... - .. - ..- - --- --.. .--. .-. .- ...- ..- --..-- --.. .. ... -.- .- ...- .- -- --- .--- .. -.- --- -.-. -.- ..- .-.-.-


A jen tak mimochodem, nesnáším rozpustný kafe.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 rhubarbe rhubarbe | Web | 11. března 2012 v 21:23 | Reagovat

tak super článok že sa musím pri ňom usmievať. a áno máš pravdu ľudia sú retardi a rozpustná káva je ble.
keby tak viem čítať myšlienky tak by ma tá ľudská retardovanosť bavila

2 Izabelle Izabelle | Web | 13. března 2012 v 20:34 | Reagovat

Wow fakt úžasně píšeš) je to fakt zajímavé a takový tvůj vlastní styl)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama