Titulek článku nesmí být prázdný? N.A.S.R.A.T.

5. března 2012 v 12:15 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
Bez existence.
Momentální pocity se odehrávají zhruba tak, že "Naser si světe, budu se bránit zubní pastou". Ukazovat, že jsem silná a brečet si v koutku, kdo to zná? Nikdo. Všichni. Ti, kteří si nepoplakávají na Fesjbuku.Dřív se mi svět točil kolem toho, abych srala ostatní a nechala si dorůst vlasy tak, jako před třemi léty, když jsem je měla po pas a černý jako havran. Teď se mi svět točí kolem toho, abych zbytečně nenasírala všechny okolo, zkrátila si vlasy po ramena a obarvila je na růžovo. Je v tom určitá komedie omylů - ostatně, jak nazval Shakespeare moji oblíbenou hru - a já ji mám v plánu dohrát až dokonce. Všechno, co jsem kdy chtěla, aby bylo, teď nechci. Třeba aby se naše třída dala dohromady, dělala chlastací párty a bylo všechno fajn. Jsme na tom špatně. I na ty tři tečky na oku, které neustále vidím, jsem si zvykla, ale na si nezvyknu nikdy.

Nechci si zvykat. Nezaslouží si to. Nezasloužím si to.

Všechno je tak ironické. Denně se od nás víc a víc vzdaluje svoboda. Z představy, že už za dva týdny začnu chodit do školy, mi asi vypadají všechny vlasy a dolámou všechny nehty, chytla jsem horečku a tu nechutnou šalvěj do mě nikdo nedostane. Hej, volnost, chci tě nakopat do prdele. Zavři mě zpátky do vězeňskýho koloběhu nevědomosti a najdi si jinou oběť. Proběhnout se nahá po Praze jen tak v punčochách, to už je minulost. Teď chci naprosto oblečená všechno podpálit, polít se benzínem a fotit si tu nádheru. A dost možné je i to, že brzy začnu mít halucinace, uvidím všude kopce kokainu a sním celý kuře.

Žádný vegetarián nechce jíst kuře. Kuřata si nezaslouží být jedena. Zaslouží si noční procházky a vyhlídky na východ Slunce, tulení se se mnou a společný koukání na pořad Sama doma. Takhle bych si představovala ideální život, bez vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lady-Luci Lady-Luci | Web | 7. března 2012 v 21:55 | Reagovat

Hezký blog :)

2 Izabelle Izabelle | Web | 8. března 2012 v 20:13 | Reagovat

To je pěkně napsané)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama