We want your soul

18. března 2012 v 20:39 | Lily Infinity |  Opinions
Bojujeme proti zajetí, místo abychom šířili svobodu. Jsme proti válce, ale ne pro mír. Máme strach z nenávisti, přitom nežijeme s láskou.

Nemám ve zvyku psát o Novém světovém pořádku, jsem jedna z těch, která o něm ví už pár let a mám pocit, že vše důležité bylo již sepsáno. Nicméně i bloček sloužící k rozhořčeným článkům emočně ochuzené puberťačky by mohl být někomu nápomocen k otevření očí.
Pro začátek bych chtěla říct, že ačkoliv je to celé "jen" konspirační teorie, všímavému člověku jakékoliv sociální vrstvy nemůže unikat fakt, že je dnešní doba něčím odlišně zvrácená a to i přes naši komunistickou minulost. Ať jste kdokoliv, všechno berte vždy s nadhledem a nevěřte všemu, co vám kdo naservíruje pod stůl, i já se můžu mýlit. Po čase se naučíte všechna data filtrovat a budete vědět, co už hraničí se zdravým rozumem.

Ačkoliv tedy článek píšu s rozhodností (téměř vše, co napíšu, jsem si dlouhé hodiny ověřovala), vy mu věřte tak, jak vám říká intuice.


Pár slov o Illuminátech a jejich plánech

Organizace jako Illumináti ("Osvícení") tu byli pravděpodobně vždy, otázkou je, jak moc se jim dařilo ovládat svět. O předchozích se moc nedozvíme, protože naprostá většina dat v dějepise je nepravdivá, nebo při nejmenším zpochybnitelná. Počínaje velkým třeskem, přes Ježíše, který léčil nemocné a dával chudým stejně tak, jako že vůbec neexistoval, po USA v období druhé světové války, které se prý skoro nezapojily a jen všechny zachránily. Doteď jsou na světě organizace jim podobné, ale do chodu světa zasahují naprosto minimálně.

Illumináti by měla být organizace, která se pokouší o totální nadvládu na celé naší zemi a ve dnešní době ji má na dosah. Pomocí tzv. Nového světového pořádku (New World Order) ovládá naprostou většinu všech průmyslů a to především těch, které máme denně na očích - média, hudba, televize, zábava, ekonomika, politika, bezpečnost a spousty, spousty dalších. Lidé pracující v těchto průmyslových odvětvích nemají často ponětí o tom, co hlásají před kamerami lidem a o čem píšou v novinách. Illuminátů je jen hrstka. Není o nich slyšet, najdete je povětšinou na žebříčcích nejbohatších a nejvlivnějších osob světa, ale ne v médiích. Mají pod sebou už daleko širší skupinu lidí, kteří o všech zvěrstech ví, zpracovávají je do "lidskému oku lahodící" podoby a posílají je do oběhu nic netušících loutek, které mají za úkol předat tyto překroucené polopravdy Vám. Vše se děje na první pohled skrytě, přitom máme všechno krásně na očích, jelikož pod svícnem je největší tma. Zda-li se tak skrývají-neskrývají kvůli zákonům karmy, již nechám na vašem úsudku.

Symboly

Než budeme pokračovat v rozboru toho, co mají pánové a jistě i dámy sedící na samém vrcholku pyramidy všeznalství za luben, měli bychom si ujasnit, jak vůbec dosahují toho, že jim masa tak důvěřuje a proč možná i Vy věříte raději jim, než mně. Ke všemu používají symboly, numerologii a vychází z toho, co hlásali třeba takoví staří moudří indiáni. Nevěříte tomu, že by se mohli inspirovat například pohanskými náboženstvími? To protože věda, která je pod jejich přísnou kontrolou, se vás bude vždy snažit konejšit faktem, jako že jsme z opiček, nemáme duši, roboti mají vlastně víc emocí než my a staří Mayové byli pomatená banda kreténů. Ostatně taky je amíci všechny pozabíjeli, proč by je měli ještě uctívat?

Všimněte si, že všechny zásadní události v posledních desetiletích mají vždy nějakým způsobem zvláštně zvolené datum. Je to tak, Illumináti asi celé noci sedí nad kalkulačkou a počítají, jak numerologicky nejlépe zesílit náboj daného data a okolností, aby vše dávalo smysl pro ně i pro vesmír. Co třeba takový letecký útok na obchodní centra v New Yorku, 11.9. 2001? K tomu, že to vlastně vůbec neudělal nějaký šílený muslim a pár jeho vstoupenců, se dostaneme později. Už jen to datum je zarážející. Všude samé jedenáctky a občas nějaká ta devítka. Jedenáctého, navíc 11.9. = 1+1+9=11, první letadlo s názvem American Airlines Flight 11, s jedenáctičlenným personálem na palubě. První exploze se odehrála v 8:46 (8+4+6=9). Nemám v popisu práce zabývat se touto událostí, více jedenáctek a devítek v souvislosti s touto událostí se dají snadno vyhledat na internetu. Illumináti často používají v teroristických útocích číslo 11 a praktikují je 11 let po sobě, letos se tedy můžeme dočkat dalšího útoku na veřejnosti.

Klub 27 určitě všichni známe. Tolik celebrit zemřelo právě v tomto věku - Kurt Cobain, Amy Winehouse, Jimi Hendrix, Janis Joplin a mnoho dalších. Příčina smrti byla povětšinou předávkování drogami, prášky na spaní, nebo otrava alkoholem. Zvláštní je, že spousta z nich dopředu věděla, že zemře, například Amy Winehouse to řekla svému manažerovi pár týdnů před smrtí. Věděl to i Michael Jackson, ačkoliv zemřel 25.června 2009. 25. v měsíci zemřelo taky spousta celebrit, nebo ve věku pětadvaceti: Např. Farrah Fawcett zemřela ve stejný den, jako Jackson, Illumináti zabíjí vždy umělce po trojicích, dvě z nich jsou však téměř neznámé, aby nevzbudily pozornost. James Brown zemřel 25. prosince, stejně jako Eartha Kitt, Left Eye 25. dubna, Aailyah Haughton 25. 8. a spousty, spousty dalších. Spouta z nich bojovala proti režimu a odmítala s Illumináty spolupracovat.

To byla hrstka z čísel repertoáru Illuminátů, více vám prozradí Google. Nyní k vesmírným symbolům:

 • 1. Pyramida
 • Pyramida je znakem Illuminátů. Povětšinou má uřízlou špičku a nad ní se vyjímá oko zvané "vševidoucí". Všimněte si ve videoklipech hvězd, jak často dělají do kamery palci a ukazováky pyramidu. Chtějí to i slavní umělci na koncertech po fanoušcích, zkrátka řeknou "Dejte ruce nad hlavu a dělejte se mnou pyramidu!". Klipy jsou jedním z nejkontrolovanějších objektů Illuminátů, dbají na detaily tak, aby v každé vteřině mělo vše svůj smysl. Celebrity mají potom pyramidy často vytetované někde na těle.

 • 2. Rockový "paroháč"
 • Palec, ukazovák a malíček - všichni známe "paroháče", který ukazují všichni rockeři, metalisti a spousta dalších. Toto znamení Satana má taky svůj smysl. Jen si všimněte, že to občas udělá i nějaká popová hvězda a rapeři s tím máchají rukama o sto šest.
 • 3. Oko
 • O oku už jsem mluvila v souvislosti s pyramidou, je stejně jako ona, znak Illuminátů. Vševidoucí oko se taky často objevuje v klipech, nejčastěji jako kulisa někde nakreslená na zdi. Celebrity ji mají čas od času vytetovanou třeba mezi prsty. Fráze "Open your eyes" může působit stejně tak proti Illuminátům, jako pro ně.
 • 4. Motýli
 • Proč celebrity mají na sobě tolik vytetovaných motýlů, mušek a kukel? To už souvisí hodně s konspirační teorií, údajně však dostávají elektrošoky, po kterých se cítí jako motýli a nechají si je přenést i na tělo. Také si často oblékají šaty s motýlími ornamenty.
 • 5. Kříže
 • Kříž je z vesmírné symboliky jedna z nejdestruktivnějších věcí, stejně jako levotočivá spirála. Proč křesťani nosí kříže, když je to smrtonosný symbol Krista? To se nedá s určitostí říct, ale ačkoliv oni už ho mají za symbol po několik staletí, teď se rozšiřuje. Illumináti posílají ovce do kostela, protože církev s nimi manipuluje stejně jako oni a říká jim, co dělat. Bůh má být bytost plna lásky a konstruktivní energie, ne pobuda, který přikazuje a trestá. Nevěřte církvím vůbec nic a je jedno, jestli jste ateisté, nebo věřící mimo náboženství.

Dalším symbolem Illuminátů jsou zmínky o dešti (Rihanna - Umbrella, filmy jako Rainman). Vzhledem k tomu, že si tak nějak uvědomuju, že jsem se rozepsala mimo téma, symboly násilně ukončím. :D

Mrtvý občan=dobrý občan

Co mají tedy v plánu Illumináti? Dovést svět k totalitě, zredukovat násilně počet obyvatel (pomocí očkování, antikoncepce a léčiv, modlifikovaných potravin, válek, chemie v ovzduší, vytvořených virů a civilizačních chorob,...), zřejmě zničit ostatní rasy kromě bílé, odstranit homosexuály a ovládat mysl všech přeživších. Všechno tak pěkně zahalí do polopravdy, že to skoro vypadá, že bychom měli být na jejich straně. Tak třeba právě událost 11. září - Daleko lepší je selhání hodit na organizaci z rozvojové země plné muslimů, než říct "Hele, je nás moc, protože jsme přelidnění, potřebujeme, abyste se báli a proto jsme vám napálili obchoďáky". Když vám někdo ukradne kabelku, automaticky podezříváte cikány. A vláda USA si takových skupin náležitě cenní a proto všechny muslimy, komunisty a obdobné pobudy obviňují z věcí, co udělali oni sami. Tak tedy obchodní centra - "Dvojčata" - v New Yorku byly navrženy tak, aby vydržely i útok dvaceti letadel. První budova se začala sypat k zemi asi 3 vteřiny před tím, než do ní vůbec letadlo napálilo. Řízená demolice? No jasně. Proč? Aby lidi měli strach a podrobili se vládě. Strach z teroristů a strach z podobných událostí. Krátce po tomto americká vláda vyhledala pár desítek amerických domácností, které si dobrovolně nechají do ruky implantovat čip, se kterým mohou v budoucnu platit v obchodech, odemykat dveře, identifikovat se na letištích a v jiných budovách, v případě útoků či hrozící války vám to ruka prostě řekne a zabliká a podobně. Když dostanete infarkt, dispečingu v nemocnici to zabliká na monitoru a pošlou pro vás sanitku. Že tak budou vědět, co přesně děláte, kde přesně jste a jestli náhodou nepracujete proti systému, to je jen takový vedlejší efekt. Čipy monitorující vaši polohu najdeme i v nových občanských průkazech a nakonec je budeme nosit v rukou všichni, bez toho se zkrátka nikdo neobejde.. Nedá se svítit. A když budete zlobit, čip vám prostě vypnou. Tím všechno skončí.

Zdá se vám to všechno jako konspirační teorie, která je plná nesmyslů? A co třeba snižování plodnosti a problémy s těhotenstvím, které trápí víc než pětinu všech maminek? Proč lék na prasečí chřipku existoval dřív, než vůbec nějaká taková nemoc propukla? (Farmaceutická firma vyrábějící očkování proti prasečí chřipce už se tři měsíce před propuknutím připravovala výrobou na pandemii...) A co třeba ACTA, SOPA, PIPA, to vážně není jen o cenzuře internetu. Kdyby se u nás ACTA nezrušila, zlegalizovalo by se tím vlastně čtení vašich e-mailů nepovolaným, sbalili by vás na hranicích za vypálené CDčko, pokud byste se jim nelíbili a kdovíco všecko. Pokud jste se dostali čtením až sem, jsem mimochodem ráda ( :D ) a abych to tak nějak ukončila, protože článek je dlouhý:
Nic není takové, jako se zdá. Totalita už sahá na kliku dveří a až otevře, už nebude cesty zpět. Je načase se režimu postavit, než bude pozdě! Vlastně jsem tímto článkem vůbec nesepsala, co jsem měla v plánu. Každopádně i tak jsem řekla víc než dost. Ti, co nevěří, ať neodrazují věřící, je to každého věc.

Podívám se týdně tak na 15 dokumentů o Illuminátech, NWO a 2012 a tady jsou ty nejzásadnější, na základě kterých si vyhledejte další:
 • "Thrive" - Rozkvět, stahujte na uloz.to
 • Zeitgeist the Movie - stahujte na uloz.to
 • Odhalení hudebního průmyslu - desetidílný seriál na videacesky.cz - BERTE S REZERVOU!!! Přijde mi to jako support antisatanistů a Koránu, jinak zajímavý
Na facebooku je dále skupina "Revoluce 2012". Je to jedna z nejlepších skupin, kde se dozvíte novinky o konspiračních teoriích + diskuse, zajímavé odkazy na články a stránky a data o nových zákonech. Samozřejmě vzhledem k tomu, že tuto stránku tvoří lidé sami, je tam spousta nedostatků a nepravdivých informací. Vše si ověřujte.
A nezapomínejme taky na Anonymous - toho hnutí proti Novém světovém řádu více či méně bojuje a podporuje ty, kteří se mu postavili. Pomáhejme taky! :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Annie_hope Annie_hope | Web | 18. března 2012 v 22:48 | Reagovat

Zajímavé opravdu hodně! Přečetla jsem až do konce a v mnoha věcech s tebou souhlasím. Vždycky jsem si říkala, že se nenechám úplně ovlivnit a vezmu si z názorů jen něco, ale proti tomuhle se nedá nic říct! Jasně mnoho chytrolínů by mohlo říct že jsou to jen spekulace a teorie, ale jak si sama řekla vše máš oěřené a naprosto to zapadá.
Co se týče symbolu kříže tak jsem stejého názoru a věřící "pánbíčkáři" kteří chodí deno denně do kostela jsou natolik zaslepení a ovlivnění, že si ani neuvědomují co drží v ruce, s čím se modlí a co mají v bytech. Kříž je nejvíc destruktivní symbol a vůbec by ho nikdo z nás neměl být doma! Nechápu jakoto, že se nad tím ostatní nezamyslí. Pro ně je to symbol boha, ale nikdo se nepozastaví nad tím že na kříži ježíše ukřižovali, není to trůn ani posvátné místo!...
Moc povedený článek, chválím.

2 Cut Cut | Web | 19. března 2012 v 20:03 | Reagovat

Předem mě neber jako někoho, kdo by věděl, o čem je řeč. Jestli je teď psaní o takovejch organizacích, jako jsou Illumináti na blozích, moderní jako před pár rokama scene a emo, tak pak chápu, co působí takovej poprask v dnešní době. Sama totiž na blog nepíšu a nevím, o čem je řeč. I když tenhle tvůj článek mi celkem pomohl.

Řekla bych, že na tom určitě je hodně pravdy. píšeš celkem objektivně, přijde mi že buď jsou teď lidi PRO, nebo PROTI a nesnáší se navzájem. v existenci Osvícenejch věřím, ale vážně si myslíš že bordel v médiích dělají oni sa

3 Cut Cut | Web | 19. března 2012 v 20:05 | Reagovat

*promiň odeslalo se mi to dřív.

že bordel dělají v médiích oni sami? Já ne, je jich víc. Myslíš si že Rusko s nima taky táhne? Ti jsou proti se svým režimem a určitě tam mají taky ty svoje asijský organizace. Jak říkám moc času jsem tomu nevěnovala, jen kvůli Actě se to propralo na veřejnost. Ale kdyby vážně ovládali VŠECHNO, tak by ty masy lidí vystupující proti nim už dávno odstranili, ne?

4 FloSii McCartney FloSii McCartney | Web | 16. dubna 2012 v 20:35 | Reagovat

Je to sice dost zajímavý, ale já se tím radši nijak víc zabývat nebudu. I když mě to láká se podívat na ty filmy... :)

5 cyberTea cyberTea | Web | 26. července 2012 v 16:07 | Reagovat

Všechno dává smysl a docela mě to vyděsilo. Četla jsem i další články o tomhle a taky shlédla tajemství hudebního průmyslu.
Jestli nám dají implantány na to, aby nás měli vždy na háku, co děláme a kde jsme případně nechystáme něco proti nim
tak radši bych se zabila, než aby mě už někdo doslova ovládal.
Řekla bych, že i Matrix, který patří do kyberpunku na to odkazuje že nás lidi někdo vyšší nenápadně ovládá a dělá z nás hloupé stádo, protože cyberpunk je na základě, že vše se odehrává v blízké budoucnosti, lidé jsou ovládány korporacemi, které všechno hlídají a ovládají. Řekla bych, že spisovatelé kyberpunku nepatrně na to poukazovali, že se něco takového děje i ve skutečném světě ačkoliv technika neni velmi vyspělá jako v literatuře a ve filmech s kyberpunkovou tématikou. Najde se tam vždy jedna osoba, která proti tomu povstane nebo přijde na kloub a to samý se děje i s tímto světem a s námi, kteří jsme na to přišli, ale nevíme, jak se tomu správně vzepřít a odmítnout to a jen čekáme, kdy s tim budeme moci začít bojovat naplno.
Až bude konec tohoto roku, máme se určitě na, co těšit a hlavně se děsit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama