Vlak. Td. Td. Td.

13. května 2012 v 0:10 | Lily Infinity |  Horse's head in my bed
Taky ho tak zbožňujete? ... Že nevíte, kdo to je? Tak to vám snad ten banán bude osudovým. Noel Fielding, krávo.

S naprosto děsivým bolehlavem a boletělem po včerejší akci a dnešním Pribináčkobraní (Zbožňujeme závorky, Pribináčky, glitry na nehtech, protože je nemůžeme najít, vlaky a kefír) si tak nějak určuju priority mého života. No, rozhodně to chce hodně jahod, jinak by to nešlo.

Jo, to by vlastně tak mohlo stačit. Hlavně jídlo.

Konečně jsem se dostěhovala, tedy respektive posunula o pokoj dál, je tu děsně moc modré a asi z ní mám spaní. Všechny teď děsně pomlouváme a jsme hnusní a falešní a k málokomu nejsme, a ke komu nejsme hnusní a falešní, na ty se to posune časem. Ne, fakt nevím, co se děje, jestli se všichni změnili ve zrůdy vysávající moji energii, aby ji mohli narvat do automatu na sny a jiné podlosti, nebo prostě jen málo fetujou, nebo... Jsem ta špatná já a naplácám si na zadek. A aby to neznělo málo samosadomasochisticky, ještě se okomentuju něčím jako "I ty jedna". Jinak na svoji obranu, že se až nezdravě věnuji své osobě, kromě pár lidí se pocity křivdy, faleši a sérií ponorkových nemocí musím vypořádat sama, a k tomu mě sledujou trsátka a kalfasníci z Ukrajiny a ve skříni bordel.

A děsně nesnáším, když někdo řekne nějakej svůj argument, o kterým je přesvědčenej, že to teď prostě vyhrál, a pak se stupidně ironicky usměje. To je ten naprosto nej-de-bil-něj-ší výraz, kterej ze sebe může kdo vytěžit (Pokud nejste J., to jste debilní celí.) a měli byste z toho zvracet.

Nicméně dost už kafíčkaření a jiných cetek a haciend a bungalóvů. Každou chvíli se může něco stát, buďme víc vděčni za kefír.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sušenka Sušenka | E-mail | Web | 13. května 2012 v 17:58 | Reagovat

Víceméně jsem tomu moc nerozuměla, jelikož několika slovy nerozumím, moje chyba... :/ ale u toho přeposledního odstavce... máš pravdu to taky nesnáším... když se někdo povyšuje nad ostatními... ostatě moje kamarádka si pořád "dělá" prču, že je chytrá a já nevím co... maskuje to pod smích, ale určitě si říká, že to myslí vážně... :/ :D

2 Livien Livien | Web | 13. května 2012 v 21:23 | Reagovat

Když už nic víc, plná lednička a spousta jííídlaaa vždycky všechno spraví! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama